Leírás
Róla
The biggest joy find – the meaty pussy sex doll. Made with passion from finest quality material with aesthetic skills that have been indescribably executed, this is simply an art of finesse like no other. This sex doll has realistic look due to its TPE skin that feels like the actual skin and it is soft to the touch making it very fascinating. Its realistic features will unravel your fantasy as it comes with a strongly built and elastic vagina for sensation.
Experience sheer joyfulness with our JLaw molded sex doll which comes with an exquisite likeness of one of America’s most adored actresses. She is endowed with incredibly beautiful face, sensual figure, and a pleasant personality, which will definitely make your senses revolt.
The utilization of complicated technology guarantees that each and every detail in these dolls has been worked over for realism- from their fluidity to their enchanting look. Free your sexuality and fraught-free experience our marvelous collection of exquisite garments today.
Turn your dream into a reality with the incomparable feeling given by our tasty meaty pussy sex doll – designed for only those who want the very bestSessions of sex with vixens. Our materials along with professional workmanship make us the prideful innovators in designing beautiful and exceptional arrangements of companionship.
Take your passion to another level; do not settle for less than the very best –Select our special line up at gritty prices now.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 165 cm |
| Mell | 84 cm |
| Mell alatt | 60 cm |
| Derék | 57 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Kar hosszúság | 68 cm |
| Vállszélesség | 30 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 53 cm |
| Láb hossz | 82 cm |
| Lábméret | 23 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 36 kg |
Baba Galéria









Vélemények
Még nincsenek értékelések.