Leírás
Róla
Mi jut eszedbe a hentai szexbaba kifejezés hallatán? A hosszú hajú babára vagy a nagy mellű babára gondolsz? Anime babára gondolsz, vagy valami kifinomultabbra és szexibbre?
A szexbabák az életnagyságú babáktól a női szexbabákig bármiek lehetnek. A szerelmi babák kicsinyített méretű babák, míg az életnagyságú babák olyan babák, amelyek majdnem ugyanolyan méretűek, mint egy normál ember. Különböző anyagokból, különböző testrészekből és különböző méretekből készülnek, hogy bármilyen igényt kielégítsenek. Egyes szexbabák latex babák. A latex babák egy bizonyos típusú gumi latexből készülnek, amely sima a kezében.
A babafétis a vágy, hogy szexeljen valódi szexbabával. Ez általános és fétis, amely a legtöbb emberben van.
Az xxx szexbabán megtalálhatja a különböző szexbabák pornóit, és megtekintheti a különböző beállításokat, amelyeket a legtöbb ember a babáihoz készít. Egy adott rést jobban keresnek, mint másokat, ez az ázsiai baba cicik kategória. Ők szomjaznak az ázsiai babákra hatalmas. Álombaba aktok is találhatók ezen az oldalon. Itt szexi babákról készült fotókat helyeznek el.
Milyen típusú szexbaba érdekel?
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 165 cm |
| Mell | 95 cm |
| Derék | 60 cm |
| Csípő | 112 cm |
| Nettó tömeg | 51 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria



















Vélemények
Még nincsenek értékelések.