Leírás
Róla
A 170 cm-es tpe szexbaba wm számos különféle anyagból készülhet. Csakúgy, mint a tintahal játék szexbaba szilikonból készült, vannak más szerelmes babák is, amelyek más anyagokból készülnek. A Hinata szexbaba hiperrealisztikus és érzékeny az emberi érintésre.
A rohadt goblin szexbaba nem hagy félelmet a szexuális fertőzéstől. A Kimmi babáknak nincs korlátozása a testrészekre vonatkozóan. Egy valósághű leszbikus szex tulajdonosaként
baba, különböző alkalmakkor különböző érzéseket fog átélni. Az igazi baba szexbabával xvideo segít alkalmazkodni a szexbabával való élethez.
A tg feliratok sex doll xxx videó nélkülözhetetlen, mivel mindig szüksége lesz szexi pozíciókra, amelyek segítenek fenntartani az érdeklődést. A nagyi baba szex élménye abban különbözik, hogy lassan és gyengéd szexet tanul. Ha Xnxx szexbabát szerez a nőknek, akkor a nő tudatossá válik a szexről.
Méretek
| Magasság | 172 cm |
| Súly | 38,5 kg |
| Mellők | 87 cm |
| Mell alatt | 62 cm |
| Derék | 58,5 cm |
| Csípő | 98 cm |
| Váll | 37 cm |
| Comb | 54 cm |
| Láb | 22 cm |
| Hüvely | 19 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.