Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 153 cm |
| Mellbőség | 88 cm |
| Down Bust | 52 cm |
| Csípő | 86 cm |
| Derék | 41 cm |
| Váll | 33 cm |
| Kar hosszúság | 59 cm |
| kéz hossz | 13 cm |
| Láb hossz | 78 cm |
| Orális | 12 cm |
| Hüvelyi | 15 cm |
| Végbélnyílás | 14 cm |
| Lábhossz | 20 cm |
| Nyak kerülete | 26 cm |
| Nettó tömeg | 31 kg |
Baba Galéria

















































































Vélemények
Még nincsenek értékelések.