Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 170 cm-es E kupa |
| Teljes mell | 93 cm |
| Mell alatt | 72 cm |
| Derék | 60 cm |
| Csípő | 94 cm |
| Vállszélesség | 39 cm |
| Láb hossz | 86 cm |
| Cipőméret | 36 cm |
| Hüvelymélység | 16 cm |
| Anális mélység | 13 cm |
| Nettó tömeg | 45 kg |
Baba Galéria

























Vélemények
Még nincsenek értékelések.