Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 170 cm |
| Mell | 80 cm |
| Derék | 68 cm |
| Csípő | 90 cm |
| Vállszélesség | 36 cm |
| Kar hosszúság | 50 cm |
| Kéz hossza | 15 cm |
| Láb hossz | 80 cm |
| Comb vonal | 52 cm |
| Borjú vonal | 33 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Orális mélység | 10 cm |
| Hüvelymélység | 14 cm |
| Anális mélység | 10 cm |
| Nettó tömeg | 42 kg |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.