Leírás
Róla
Szeretnéd látni a valaha volt legdrágább szexbabát? Nézz körül online szexbaba babaházunkban, ahol különféle valósághű szerelmes babákkal büszkélkedhetünk. A dögös szexbaba shemale esetében a nedves kinézetű vagina a legfelkapottabb pont. A meztelen női szexbaba látványa felébreszti a szexuális érzékeidet, és szükséges jeleket küld a nemi szervednek.
A szexbaba filmekben megjelenő meztelenség térnyerése elfogadható, mivel a felhasználók látható okot szeretnének látni arra, hogy miért vásárolnak Anna Mae igazi babát. A berlini szexbabával szexuális fantáziáid valóra válnak anélkül, hogy különösebb erőfeszítést tennél, kivéve, hogy előre fel kell keltened a libidódat.
A szexbaba-pornó oldalról a gangasian szexbaba pornó segít a kezdőknek többet megtudni a szexbabákkal való szexről. Jó ötlet síkosítót beszerezni a Tiffany Chucky szexbabához, hogy ne erőltesd a hüvelyedbe.
Méretek
| Magasság | 161 cm |
| Súly | 52 kg |
| Mellők | 109 cm |
| Mell alatt | 81 cm |
| Derék | 102 cm |
| Csípő | 125 cm |
| Váll | 43 cm |
| Comb | 66 cm |
| Láb | 23 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
Baba Galéria









Vélemények
Még nincsenek értékelések.