Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 164 cm |
| Breast Line | 86 cm |
| Derékvonal | 54 cm |
| Hip Line | 98 cm |
| Kar hosszúság | 57 cm |
| Vállszélesség | 38 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 56 cm |
| Láb hossz | 77 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Nettó tömeg | 40,5 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.