Leírás
Róla
Xiaorong egy csinos szilikon női baba szexi vonásokkal, amely tökéletesen kiegészíti szép arcát és gyönyörű haját. Ezért a Xiaorong nagyszerűen kiegészíti a férfiaknak szánt szilikon baba kollekciónkat, amelyek minden pillanatát kielégítővé és kellemessé varázsolják egy szilikon babával.
Ezenkívül a Xiaorongot úgy tervezték, hogy egy szilikon babát minden pillanatban kellemes és kielégítő élmény legyen. Sőt, a szilikon szexbabával való szex olyan természetes lehet, amennyire csak szeretné, ha egy kiváló minőségű, valósághű szilikon szexbabával, például Xiaoronggal áll a rendelkezésére.
Nagyon jól érezheti magát, ha szexi szerelmes baba cicikkel szerelt szexi szilikon szerelmes babát vásárol egy olyan magasan értékelt szexbaba boltban, mint amilyen a miénk. Ennek az az oka, hogy a Xiaorong a legtermészetesebb és legvalósághűbb megjelenést és textúrát tükrözi, így biztosítva az Ön elégedettségét minden alkalommal, amikor a valósághű, szűk bordás hüvelyi és anális járatait az Ön igényeinek megfelelően használja.
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 162 cm |
| Mell | 94 cm |
| Mell alatt | 64 cm |
| Derék | 60 cm |
| Csípő | 100 cm |
| Kar hosszúság | 63 cm |
| Vállszélesség | 39 cm |
| Láb hossz | 81 cm |
| Lábméret | 21 cm |
| Szájmélység (csak puha fej) | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria



































Vélemények
Még nincsenek értékelések.