Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | Teljes szilikon |
| Magasság | 167 cm |
| Csésze | E |
| Nettó tömeg | 49 kg |
| Teljes mell | 90 cm |
| Mell alatt | 70 cm |
| Derék | 69 cm |
| Csípő | 105 cm |
| Vállszélesség | 39 cm |
| Kar hosszúság | 70 cm |
| Láb hossz | 78 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.