Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 160 cm |
| Mell | 91 cm |
| Derék | 64 cm |
| Csípő | 108 cm |
| Kar hosszúság | 65 cm |
| Vállszélesség | 35 cm |
| Borjúcirkum | 30 cm |
| Comb körül | 56 cm |
| Láb hossz | 86 cm |
| Lábhossz | 23 cm |
| Nettó tömeg | 43 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria


























Vélemények
Még nincsenek értékelések.