Leírás
Róla
A legjobb szexbabáról készült valósághű videók letöltése, ha még nem ismeri a drága egyedi szexbabát. A transznemű babasex közösség egyik vezető hangjaként leszbikus és meleg férfi szex robot igazi készleteket is tartogatunk. A szexbabák jobban teljesítenek, mint a nők, mivel az emberi nőstények is vágynak majd az orgazmusra, a valósághű szexbabák pedig nem.
A 158 cm-es Eileen szexbabához testreszabható egy orosz világbajnokság szexbabává a futballrajongók számára. Egyáltalán nincs olyan fantázia, amelyet ne lehetne teljesíteni egy drága egyedi szexbaba vásárlásával. Akár a paróka színét, akár a mellméretét szeretné megváltoztatni, mi elvégezzük a testreszabást.
Ha egy lábmunkát végez a szexbaba vibrátorlábakkal, akkor elérheti a csúcspontot. Még ha sokáig tart is az ejakuláció, a szexbaba vibrátorlábak gyorsabban meghozzák. A hindi szexbabához fehérnemű tartozik, Saris jellemzően a hindu nőkhöz szokott.
Méretek
| Magasság | 153 cm |
| Súly | 36,6 kg |
| Mellők | 89 cm |
| Mell alatt | 68 cm |
| Derék | 71,5 cm |
| Csípő | 102 cm |
| Váll | 35 cm |
| Comb | 58 cm |
| Láb | 22 cm |
| Hüvely | 18 cm |
| Végbélnyílás | 17 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.