Leírás
Róla
Mivel a világ annyira elfoglalt, lassan fogy az idő az intim kapcsolatokra. Hogy lépést tudjanak tartani a nyomással és a szexuális kapcsolatokra való késztetéssel, az emberek szexbabákat keresnek intimitásért. Ezek a szexbabák főként tpe szerelmi babák, a tpe egy gumi anyag, amely tartós és puha tapintású, mint az emberi bőr.
A mai szexbabák életnagyságúak, hogy hasonlítsanak egy valódi emberi méretűre. Ezek az életnagyságú szexbabák a legelterjedtebb szexbabák, mint a felrobbant szerelmi babák. Mozgó szexbabákként jönnek, mozgó részekkel, például végtagokkal. Ezek az alkatrészek segítenek a szexbaba könnyebb élvezetében.
Fújd fel a babákat. Ezek felfújható szexbabák, amelyek élvezhetik. A Blow up babákat többnyire kezdők és nagyon óvatos emberek használják. A Bondage sex babákat többnyire bdsm szakemberek használják. Ez rugalmassá és szórakoztatóbbá teszi ezeket a babákat. A rabság szekcióban felkötheti a szexbabát a maximális élvezet érdekében. A férfi szexbabák egyre növekvő iparággá válnak, és idővel a szemérem használatává válhatnak. A japán szexbabákat általában sokan keresik. Saját öltözékükkel vagy ruháikkal érkeznek. A legjobb szexbabák általában a hordozhatóságuk miatt népszerűek.
Gyere és tapasztald meg szexbabádat, és hagyd, hogy kiszolgáljunk.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 164 cm |
| Mell | 99 cm |
| Derék | 62 cm |
| Csípő | 116 cm |
| Nettó tömeg | 55 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 22 cm |
| Anális mélység | 18 cm |
Baba Galéria












Vélemények
Még nincsenek értékelések.