Leírás
Róla
Az ázsiai szexbabák sokkal gyorsabbak? Nos, van egy luxus szexbabunk az Ön számára, minőségileg a javából.
Ez a keleti szexbaba mélyen gyökerezik az ázsiai kultúrában, és teljesen artikulált teste van a szexuális vágyaidnak.
A szilikon szexbaba úgy néz ki és úgy érzi magát, mint egy igazi nő, és a gyártás során használt minőségi szilikonnak köszönhetően ez a valósághű szerelmi baba nagyon ugráló és reaktív bőrű.
Ha ebből az életnagyságú szexbaba sorozatból rendel, számos testalkata közül választhat. Lehet kapni egy valósághű szexbabát 4'8-nál vagy egy magas szexbabát 5'11-nél. Bármilyen is a nő, mindenkinek van egy életszerű szerelmi baba.
Még személyre szabhatja, hozzáadhatja és eltávolíthatja szexbabájának adott arc- és testvonásait, így a kiváló minőségű szexbabát néhány vagy kisebb változtatással pontosan úgy kaphatja meg, ahogy álmodja róla.
A Zelex babák lehetővé teszik egy levehető baba pénisze hozzáadását, amelynek kerülete 7 hüvelyk és 10 hüvelyk között van, szexuális preferenciáitól függően.
Szerintünk ez a létező legjobb ázsiai szexbaba, és elég jók vagyunk ahhoz, hogy bemutatkozzunk közöttetek!
Méretek
| Anyag | Szilikon fej+TPE test |
| Magasság | 161 cm |
| Mell | 85 cm |
| Derék | 61 cm |
| Csípő | 97 cm |
| Váll | 37 cm |
| Láb hossz | 75 cm |
| Kar hosszúság | 61 cm |
| Lábhossz | 21 cm |
| Nettó tömeg | 40 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 17 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria











Vélemények
Még nincsenek értékelések.