Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 170 cm |
| Mellbőség | 92 cm |
| Lefelé mellszobor | 63 cm |
| Csípő | 92 cm |
| Derék | 50 cm |
| Váll | 32 cm |
| Kar hosszúság | 66 cm |
| Kéz hossza | 17 cm |
| Láb hossz | 90 cm |
| Orális | 12 cm |
| Hüvelyi | 20 cm |
| Végbélnyílás | 20 cm |
| Lábhossz | 23 cm |
| Nyak kerülete | 28 cm |
| Nettó tömeg | 38 kg |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.