Leírás
Róla
A Victoria June szexbaba visszatért, és itt maradhat doppelganger babájával. Ha nem láttad a szexbabáról szóló filmet, magyarázzuk el. Az előtted lévő életszerű szexbaba sok szempontból tökéletes, ezek egyike az, hogy lányoknak való szexbaba. és férfi szexbaba, mindkét nemnek tökéletes. Nem csak ez, de ő egy nagy szexbaba, és valósághű súlyú, tökéletes a szakértő szexbaba-használók számára. Ha Ön is szereti a molett nőket vagy a sokkal több húsú nőket, akkor ő tökéletes az Ön számára, ahogy érzi a súlyát.
Tökéletes szexbaba bárki számára, aki megfizethető, jó minőségű babát keres. A prémium szexbabának három nyílása van az Ön örömére, és függetlenül attól, hogy melyiket választja, nagyon boldog lesz. A kiváló minőségű szexbaba szilikonból készült, amely a TPE-vel ellentétben dörzsölő víz alá vihető, így az egyik legkönnyebben tisztítható, legérdekesebb életszerű szerelmes baba. Teljes keretű fémvázzal van felszerelve, amely segít neki sok mozdulatot megtenni és különféle szexuális pozíciókat felvenni.
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 158 cm |
| Mellbőség | 80 cm |
| Derék | 50 cm |
| Csípő | 80 cm |
| Kar hosszúság | 63 cm |
| Láb | 21 cm |
| Nettó tömeg | 33 kg |
| Orális mélység | 13 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria






























Vélemények
Még nincsenek értékelések.