Leírás
Róla
A szexbabák már évek óta léteznek: bár ez az egyedülálló, Shin Takagi első szexbabája felnőtt örömére. Weboldalunkon megtalálja a prémium minőségű és valósághű babák listáját, amelyek között megtalálható a bestsellerünk is – Sex Doll Torso with Big Ass. A karcsú és élvonalbeli technológiával kiegészített anyagból készült torzót a legapróbb részletekig úgy tervezték meg, hogy a felhasználók számára egyedülálló érzést nyújtson. Az ívek nagyvonalúak, a felhasznált anyag pedig olyan puha, mint a bőr, így a kezelés során olyan érzés lesz, mintha az lenne az igazi. Engedd, hogy a legmerészebb álmaid valóra váljanak, amikor elkötelezed magad és szerelmes babádat Shin Takagi szexbabájával. Növelje játékát még ma olyan módon, ahogyan örömet szerez magának és a partnereknek, akikkel megosztja.
Méretek
| Anyag | Szilikon fej + TPE test |
| Magasság | 159 cm |
| Felső mellkas | 98 cm |
| Alsó mellkas | 65 cm |
| Derék | 58 cm |
| Csípő | 95 cm |
| Váll | 35 cm |
| Láb hossz | 102 cm |
| Comb | 53 cm |
| Kar hosszúság | 66 cm |
| Egyetlen | 22 cm |
| Nettó tömeg | 43,5 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Végbélnyílás mélysége | 15 cm |
Baba Galéria



















Vélemények
Még nincsenek értékelések.