Leírás
Róla
Méretek
| Anyag | TPE |
| Magasság | 164 cm plusz |
| Breast Line | 81 cm |
| Derékvonal | 59 cm |
| Hip Line | 103 cm |
| Kar hosszúság | 63 cm |
| Vállszélesség | 38 cm |
| Borjú vonal | 34 cm |
| Comb vonal | 59 cm |
| Láb hossz | 79 cm |
| Lábméret | 22 cm |
| Nettó tömeg | 45 kg |
| Orális mélység | 12 cm |
| Hüvelymélység | 18 cm |
| Anális mélység | 16 cm |
Baba Galéria










Vélemények
Még nincsenek értékelések.