Opis
O njoj
Osjetite sav glamur kojeg možete zamisliti uz našu elitnu kolekciju realdoll anime sex lutki. Ovaj materijal od kojeg se sastoji ova kolekcija je TPE, stoga su ove lutke realistične i dizajnirane da zadovolje sve seksualne i romantične fantazije koje netko može imati. Stoga naša kolekcija prikazuje različite tipove tijela, boje kože i prilagođene mogućnosti na stvaran i originalan način. Svaki od njih izrađen je s velikom pažnjom od strane najboljih majstora i majstorica, a zajamčeno je da će izgledati što približnije životu s velikim fokusom na detalje.
Uz fizičko zadovoljstvo, tu su i veličanstveni emotivni osjećaji koje vam mogu pružiti naše sex lutke. Ima realan izgled crta lica, neosjetljivost na dodir učinit će da se osjećate kao da stvarno imate partnera.
Ali ako ste spremni potrošiti mnogo na kvalitetu, tamo ćete pronaći pristupačne i sjajne realdoll anime lutke za seks za svaki nezaboravni događaj.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Težina | 33 kg |
| Rame | 44 cm |
| Poprsje | 80 cm |
| Donji dio poprsja | 75 cm |
| Struk | 60 cm |
| Hip | 78 cm |
| Ruka | 55 cm |
| Ruka | 17 cm |
| Noga | 102 cm |
| Noga | 25 cm |
Galerija lutaka









Recenzije
Još nema recenzija.