Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 168 cm |
| Grudi | 95 cm |
| Struk | 61 cm |
| Hip | 98 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Duljina ruke | 68 cm |
| Duljina ruke | 16 cm |
| Dužina noge | 97 cm |
| Linija bedara | 57 cm |
| Teleća linija | 33 cm |
| Veličina stopala | 19 cm |
| Oralna dubina | 10 cm |
| Dubina vagine | 14 cm |
| Analna dubina | 10 cm |
| Neto težina | 44,8 kg |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.