Opis
O njoj
Neki od nas vole svoj spor i sladak sa svom pažnjom, dok drugi vole svoj seks grub, s malo mučenja. U svakom slučaju, sve dok oba partnera uživaju u seksu, svi su spremni. Ali nije tako mnogo stvarnih ljudi, posebno ženske strane, za BDSM, a to bi mogao biti problem na partnerovoj strani jer se ne zadovoljavaju.
Evo savršenog rješenja za ovo, a to je ova jebena lutka koja se zove Sally. Sally je vaša savršena BDSM lutka; ona voli grubo s blagim mučenjem; što god želite pripremiti, ova prava lutka je spremna za to.
Možete li zamisliti da dobijete lutku koja će zadovoljiti i najmračnije i najodvratnije vaše seksualne fetiše i želje? Ova realistična seks lutka napravljena je posebno da zadovolji ljubitelje BDSM-a. Njoj ne smeta što je muče, samo pazi da joj ne pokvariš kožu i možeš ići sa svojom pokornom lutkom.
Ova seksi lutka sa slatkim licem nije samo grubost i BDSM; ako želite pravi spori seks, budite sigurni da će vam to pružiti i ova realistična seks lutka. Bez obzira na stil, što god želite, to je ono što dobivate s ovom čvrstom lutkom iz stvarnog života. Požuri sad i uzmi svoju slatku lutku.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 170 cm |
| Grudi | 83 cm |
| Struk | 56 cm |
| Hip | 97 cm |
| Dužina noge | 90 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Neto težina | 40 kg |
Galerija lutaka






















































































Recenzije
Još nema recenzija.