Opis
O njoj
Ovo je ljupka, dobro napravljena lutka za seks, prava lutka. upravo ono što vam treba u kvalitetnoj muškoj majstorskoj lutki. Ova MGS tiha seks lutka napravljena je tako da vrlo podsjeća na ljudsko tijelo. Ističući sve najbolje i najseksi detalje. Rezultat je jeftina prava seks lutka s izgledom vrhunskih vatrenih seks lutaka.
Nadalje, ova seks lutka harga prava lutka napravljena je da kombinira tako realističan dobar izgled s teksturama poput mesa. Rezultat je seks lutka ashley-doll koja se osjeća kao živi partner. Dakle, ako tražite hiperseksualiziranu seks lutku od ebanovine n šalicu. Ova japanska trgovina lutaka za seks, prava lutka najbolji je izbor za ispunjavanje svih vaših seksualnih potreba.
Stoga su vaše fantazije o transseksualnim seks lutkama unutar nekoliko klikova. Dakle, naručite sada i možete doživjeti najzanimljivije seksualne fantazije.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 150 cm |
| Grudi | 75 cm |
| Struk | 54 cm |
| Hip | 77 cm |
| Rame | 32 cm |
| Dužina noge | 89 cm |
| Duljina ruke | 54 cm |
| Dužina stopala | 19 cm |
| Neto težina | 27 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.