Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | 164 cm F-šalica |
| Neto težina | 33 kg |
| Puno poprsje | 78 cm |
| Ispod poprsja | 56 cm |
| Struk | 61 cm |
| Hip | 91 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 34 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.