Opis
O njoj
Predstavljamo ultimativni životni užitak: To je kao da imate seks lutku iz stvarnog života koja ima emocije i može se osjećati kao pravi ljudi. Zbog visoke razine tehnologije moguće je odabrati identitete ispitanika i njihove emocije kao vrlo posebne, tako da će susret s njima uvijek ostati prekrasna prilika. Ali čekajte, tu nije kraj – Naše gole tetovirane lutke provokativne su i po tome što su dizajni nešto posebno i nešto što je tako lijepo na koži.
I dopustite nam da vam predstavimo Mikuru Chan – ovako će izgledati senzualnost i zavodljivost u anime lutki u prirodnoj veličini. Nježne obline, crvene usne i koža koja zrcali vanjsko okruženje – ova besprijekorna umjetnička kreacija ne može osloboditi nijednu želju koja bi ostala nezaslužena.
Okusite i osjetite visinu kakvu nikada prije niste zamislili i uživajte u našoj robnoj marki visokokvalitetnih i profesionalno razvijenih seks lutaka za zadovoljstvo. Sjednite i brzo jedite; biti brz da te uhvati akutni užitak.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 161 cm |
| Veličina grudi | 28F |
| Puno poprsje | 83 cm |
| Struk | 50 cm |
| Hip | 89 cm |
| Noga | 21 cm |
| Oralna dubina | 15 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
| Neto težina | 35 kg |
Galerija lutaka









Recenzije
Još nema recenzija.