Opis
O njoj
Zadovoljite čak i najluđe svoje seksualne fantazije s našim visokokvalitetnim stvarnim životom poput lutki za seks. To nevjerojatno poprsje i sjajno oblikovana sočna guza nedvojbeno će vas hipnotizirati jer su preslikani iz stvarnog života. Naše TPE lutke izrađene su od visokokvalitetnog materijala i mekane su na dodir, a koža poput one prave kože.
Budući da su veličine grudi i stražnjice fleksibilne, pobrinite se da personalizirate svoju zabavu ovisno o svojim željama za najzadovoljavajućim seksualnim iskustvom. Ove ljepotice također su obdarene sofisticiranim sustavima jer imaju više zglobova poput ljudskog partnera.
Imamo vrhunsku liniju seks lutaka za vaše profesionalne fantazije koje će zasigurno bez napora donijeti vrhunsko zadovoljstvo vašem umu i tijelu.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Grudi | 87 cm |
| Ispod grudi | 71 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 105 cm |
| Duljina ruke | 52 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Teleća linija | 32 cm |
| Linija bedara | 59 cm |
| Dužina noge | 87 cm |
| Veličina stopala | 25 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 46 kg |
Galerija lutaka









Recenzije
Još nema recenzija.