Opis
O njoj
Ljudi su heterogeni. Stoga su naši izbori, potrebe, želje, pa čak i preferencije različiti. To se svodi na naše sklonosti prema partneru. Neki ih vole visoke, niske, debele, debele ili čak vitke. Drugi se odlučuju za crnce, latinoamerikance ili bijelce.
Ako su Azijati vaš izbor, imate sreće!
Realistične silikonske lutke su lutke za seks s velikim sisama. Ova lutka u prirodnoj veličini vaša je fetiš lutka. Ona je uvijek spremna zadovoljiti vas. Imamo i jezivu seks lutku koja je ženska lutka za muškarce. Ne postoje prilagodbe s kojima ne možemo raditi.
Naša azijska silikonska seks lutka je seks lutka s velikim sisama s blagom kožom koja vam omogućuje da je omotate rukama, milujete, stiskate i igrate se s bradavicama. Sise su dovoljno velike za posao sa sisama. Dok je ona leđima okrenuta krevetu, a vi na vrhu, stavite svoj penis između tih velikih sisa i počnete mljevenje struka. Ima zanosno tijelo zbog kojeg biste poželjeli baciti se na njega čim bacite pogled na njega.
Pune silikonske lutke izrađene su od materijala koji im daju značajke poput mesa, što ih čini ništa manje različitima od ljudi. Mekani vaginalni kanal ispunjen je rebrima i izbočinama koje možete istražiti koliko god odmjereno ili divlje željeli ići, dok vas zadnjica dočekuje blagim izbočinama na ulasku. Imate usta, sise, vaginu i guzicu uvijek spremne da vam ugode.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 168 cm |
| Grudi | 82 cm |
| Ispod grudi | 70 cm |
| Struk | 63 cm |
| Hip | 97 cm |
| Duljina ruke | 68 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedara | 53 cm |
| Dužina noge | 80 cm |
| Veličina stopala | 23 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 40 kg |
Galerija lutaka













Recenzije
Još nema recenzija.