Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Velicina tijela | 156 cm C-šalica |
| Neto težina | 27 kg |
| Puno poprsje | 64 cm |
| Ispod poprsja | 52 cm |
| Struk | 40 cm |
| Hip | 78 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Rame | 34 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Dubina anusa | 15 cm |
| Oralna dubina | 12 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.