Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 150 cm |
| Neto težina | 29 kg |
| Puno poprsje | 78 cm |
| Ispod poprsja | 64 cm |
| Kupa | C |
| Struk | 60 cm |
| Hip | 81 cm |
| Oralno | Neobavezno |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 18 cm |
| Rame | 35 cm |
| Ruka | 59 cm |
| Noga | 76 cm |
| Noga | 21,5 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.