Opis
O njoj
Ponekad je teško nabaviti kvalitetne seks lutke jer postoji mnogo nekvalitetnih seks lutaka izrađenih od jeftinih materijala, a zbog tih materijala ne traju dugo.
Naše realistične seks lutke u punoj veličini iste su veličine kao pravo ljudsko biće. Ove lutke su najseksi lutke za seks, i to ne zbog toga koliko realistično izgledaju, već zbog svog šarma, ljepote i neodoljivih seksualnih otvora.
Ovo su neke od jeftinih seks lutaka za prodaju. Ovo su nevjerojatne lutke za seks i ima puno stvari koje su sposobne učiniti.
Ako želite imati najbolje seksualno iskustvo, onda vam preporučujem da kupite ove kvalitetne seks lutke. One su također lezbijske seks lutke, a lezbijke ih mogu koristiti za seksualno zadovoljstvo.
Ako želite jeftine lutke za seks iz stvarnog života za prodaju, najseksi lutke za seks, nevjerojatne lutke za seks ili kvalitetne lutke za seks, tada trebate uložiti svoj novac u ove lutke jer su obje pristupačne, dugotrajne, izdržljive i vrlo realistične .
Izrađeni su i dizajnirani da vam zagolicaju maštu, a izradili su ih najbolji umjetnici.
Naručite sada kako bi ove kvalitetne lutke za seks bile isporučene na vaš kućni prag u sljedećih nekoliko dana
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 166 cm |
| Linija grudi | 80 cm |
| Linija struka | 57,5 cm |
| Linija kukova | 87 cm |
| Širina ramena | 38 cm |
| Duljina ruke | 67 cm |
| Dužina noge | 104 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Linija bedara | 46 cm |
| Teleća linija | 30 cm |
| Neto težina | 37 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.