Opis
O njoj
Amerikanci su slobodoumni i spremni za mnoge avanturističke stvari. Zato će lutka iz ove kategorije savršeno pristajati muškarcu s raznim, različitim željama. Ako imate knjigu ispunjenu milijunima seksualnih položaja koje biste željeli isprobati, odlučite se za ovu lutku, jer ona nikada ne može razočarati. Nju nije lako istrošiti, strpljiva je i sva radi zabave, zabave, ZABAVE! Djevojke se samo žele zabaviti, a to nikad ne prestaje! Zabava nikad nije gotova. Te njezine zadivljujuće plave oči natjerat će vas da jebete dok ne padnete! Zadovoljstvo potvrđeno!
Ovo je najbolja vrsta koju tražite, ako posebno preferirate američke seks lutke. Moderne, moderne i lijepe lutke za seks, dolaze po vrlo pristupačnoj cijeni. Ove ljubavne lutke su za najslađe jebanje koje možete zamisliti ili za najzločestije. Dolazeći s jedne od najpouzdanijih web stranica s lutkama za seks, možete biti grubi ili naporni s ovom realističnom lutkom za seks za muškarce, a ona se nikada neće istrošiti ili razmaziti. Dođite i uzmite svoju seksi ljubavnu lutku za odrasle. Ove lutke za seks u stvarnoj veličini visoke 158 cm najbolja su ponuda koju možete pronaći na internetu.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 159 cm šalica |
| Poprsje | 72 cm |
| Ispod grudi | 60 cm |
| Struk | 54 cm |
| Kukovi | 92 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 37 kg |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.