Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 91 cm |
| Struk | 64 cm |
| Kukovi | 108 cm |
| Duljina ruke | 65 cm |
| Širina ramena | 35 cm |
| Calf Circum | 30 cm |
| Obim bedara | 56 cm |
| Dužina noge | 86 cm |
| Dužina stopala | 23 cm |
| Neto težina | 43 kg |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.