Opis
O njoj
Bess je sjajna lezbijska seks lutka zahvaljujući visokoj razini vizualnih detalja i kvalitetnoj završnoj obradi usmjerenoj na detalje koja je uključuje u izradu od glave do pete. Stoga, od njezine prekrasne glave kose do njezinih seksi, detaljnih i realistično teksturiranih nožnih prstiju, Bess vam nudi najbolje i najrealističnije iskustvo dok uživate u njoj.
Kada je riječ o najboljim silikonskim realističnim lutkama, razina kvalitete i realističnih detalja koje Bess nudi je ono što se očekivalo od najkvalitetnije prave lutke s oblinama. Dok je Bess jedna od najkvalitetnijih jeftinih lutaka koje možete pronaći na internetu.
Ipak, unatoč visokoj kvaliteti i realističnim detaljima, Bess je kategorizirana među našom kolekcijom jeftinih seks lutaka. To je zato što je Bess jedna od najboljih i najkvalitetnijih pristupačnih seks lutaka koje možete pronaći na internetu. To znači da ne trebate rasprodaju seks lutaka da biste dobili visokokvalitetne značajke koje Bess nudi po pristupačnoj cijeni.
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 98 cm |
| Ispod grudi | 70 cm |
| Struk | 66 cm |
| Hip | 105 cm |
| Duljina ruke | 64 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Teleća linija | 37 cm |
| Linija bedara | 56 cm |
| Dužina noge | 74 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 46 kg |
Galerija lutaka









Recenzije
Još nema recenzija.