Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 161 cm |
| Linija grudi | 93 cm |
| Linija struka | 66 cm |
| Linija kukova | 101 cm |
| Duljina ruke | 57 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedara | 58 cm |
| Dužina noge | 89 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 43 kg |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka

















































































Recenzije
Još nema recenzija.