Opis
O njoj
Ako niste baš sigurni kako imati dobar seks sa seks lutkom i tražite lutku za seks koja će vas naučiti, zašto ne biste upotrijebili ovu lutku za seks s nogama? Ova seks lutka iz 2023. spada u liniju amwama seks lutaka, i iskreno? Oni ne propadaju. Ima što za reći o dugonogoj ljepotici, a iako je ovdje modelirana po Jessici Ryan, ona je seks lutka po narudžbi. Ako želite dobiti bilo koje lice lutke, sve što trebate učiniti je podijeliti fotografiju lica s nama, a mi ćemo to ostvariti.
Ako gledate pornografiju s lutkama za seks s Jasmine, možete se uključiti u seks s lutkom od Jessice Ryan. Ili ste možda crvenokosa poput Jessice Ryan sa seks lutkom X u ovoj jednadžbi; u svakom slučaju, tvoja novost nije nedostatak s ovom seks lutkom. Vrlo je fleksibilna, a svaki njezin dio - uključujući i njezine lijepe duge noge može izvesti barem jedan trik. Ne biste li željeli znati koji su vam se svidjeli? Hajde, dovedi je kući.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 83 cm |
| Struk | 60 cm |
| Hip | 88 cm |
| Rame | 35 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 40 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka












Recenzije
Još nema recenzija.