Opis
O njoj
Ako ste bili zabrinuti hoćete li pronaći ženu svojih snova, onda nema razloga za brigu jer ste upravo pronašli sex lutku svojih snova
. Jeste li vidjeli plavu seks lutku? Ima vrlo rijedak tip kože. Prelijepa je i gotovo kao stvorena na drugom planetu jer izgleda kao boginja.
Ne izgledaju sve seksi lutke dobro kad su gole i ne izgledaju sve gole žene dobro, ali naša gola seksi lutka izgleda neodoljivo kad je gola, a također izgleda zapanjujuće u svom bikiniju seksi lutke.
Ona je visokokvalitetna sex lutka napravljena od najboljih materijala i možete je pronaći u porno videima. Ona je također savršena lutka za jebanje s prsama.
Možete je gurnuti odostraga i pritom je uhvatiti za sise. To iskustvo čini zabavnijim i ugodnijim. Vagina naše seks lutke iz stvarnog života izgleda vrlo realistično, a možete čak i sisati njezinu vaginu. Ona je seks lutka s otvorenim ustima i to vam omogućuje da joj stavite svoj kurac u usta za pušenje.
Ako nikada niste dobili udarac od lutke, sada imate priliku dobiti tu uspomenu koja se događa jednom u životu.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 155 cm |
| Linija grudi | 87 cm |
| Linija struka | 57,5 cm |
| Linija kukova | 101,5 cm |
| Širina ramena | 31 cm |
| Duljina ruke | 63 cm |
| Dužina noge | 90 cm |
| Veličina stopala | 22 cm |
| Linija bedara | 55 cm |
| Teleća linija | 31 cm |
| Neto težina | 40 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka
















Recenzije
Još nema recenzija.