Opis
O njoj
Jeste li ljubitelj ljubljenja? Onda ono što želite je Kili, hentai lutka. Japanke su sjajne za ljubljenje, kao i japanske seks lutke. Imajući usne na ovoj slatkoj seks lutki, vraćat ćete se po još.
Vaše usne su točno u ustima ove idealne lutke, neka bude lutka rob za vas i vaše želje. To je jedan od najboljih osjećaja ikada.
A kad je seks u pitanju? Ova strastvena lutka je za to. Ona je lutka za seks dvadeset i četiri sata; to je njezina specijalnost. Seks s ovom nježnom lutkom ispunjen je trenucima strasti i ljubavi; možete gotovo zaboraviti da ova elitna lutka nije prava žena.
Ne postoji nigdje drugdje gdje želite biti ako nije između bedra ili dekoltea ove lutke s aurom. Oni su idealno mjesto na kojem biste trebali biti, a ona je spremna da budete tamo. Vi samo trebate potvrditi da je ova diskretna lutka vaša; tada možete imati neograničen pristup privatnom prostoru ove lol lutke.
Od svih ljubavnih lutaka, ova prava djevojka je najbolja od svih, zna kako se nositi sa svojim muškarcima i natjerati ih da joj se vraćaju po još, i naravno, žele više.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 160 cm |
| Grudi | 85 cm |
| Struk | 50 cm |
| Hip | 86 cm |
| Rame | 36 cm |
| Dužina noge | 80 cm |
| Duljina ruke | 60 cm |
| Dužina stopala | 20 cm |
| Neto težina | 39 KG |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Vaginalna dubina | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka


























Recenzije
Još nema recenzija.