Opis
O njoj
Dobrodošli u prvu realističnu mišićavu seks lutku od 100 lb – Amazon RACEME seks lutku. Ovo su sofisticirane i raskošne ljubavne lutke stvorene da pruže maksimalan užitak, udovolje najvišim fizičkim simulacijama i izrađene su od super materijala.
Vrhunski TPE materijal koji koristimo na našoj seks lutki od 100 lb dizajniran je tako da oponaša kožu ljudskog bića do posljednjeg detalja. Napravili su ga da bude precizno mišićav i to mu daje izgled smirene snage i čvrstoće, što ga čini idealnim za muškarca koji želi u potpunosti ispuniti svoje osnovne instinkte.
Ova kreacija ima zglobove kao i fleksibilnost u tijelu i na taj način, možete staviti ovo umjetničko djelo u bilo koji položaj po vlastitoj želji. Stoga naša seks lutka RACEME također ima metalni kostur kako bi se osigurala čvrsta struktura kada je koriste klijenti.
Uljepšajte svoje romantične trenutke uz pomoć nove seks lutke od 100lb – kupite je odmah!
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 156 cm |
| Neto težina | 47 kg |
| Poprsje | 100 cm |
| Ispod poprsja | 67 cm |
| Struk | 59 cm |
| Hip | 110 cm |
| Rame | 40 cm |
| Ruka | 48 cm |
| Ruka | 17 cm |
| Noga | 73 cm |
| Noga | 22 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka

























Recenzije
Još nema recenzija.