Opis
O njoj
Skladište lutaka je mjesto gdje se mogu pronaći sve vrste lutaka. Ove jeftine seks lutke dolaze s mnogo značajki. Ove značajke uključuju gole lutke, veliku stražnjicu i grudi različitih veličina. Ovakve značajke čine da realistična seks lutka izgleda stvarno.
Rad s golim lutkama u prirodnoj veličini ili manga lutkom, koja može biti vaša personalizirana lutka, olakšan je. Naša trgovina ima pornografiju s oživjelim lutkama i gay pornografiju s lutkama. Ovi videi dobro dođu tijekom seksa.
Intimni dijelovi lutke izgledaju poput ljudskog mesa. Vagina je ružičaste boje, koja izgleda kao mokra maca. Ove ljubavne lutke također imaju areole boje mesa s grudima koje se mogu jebati.
Na lutkama na veliko imamo sex lutku s velikom guzom. Utvrđeno je da ljubavne lutke s ogromnim stražnjicama pomažu u povećanju seksualnog apetita. Svaka seksualna želja ne treba biti skrivena. Važno je isključiti ih s popisa. Ulaganje u ljubavne lutke velika je vrijednost za vaš novac.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 173 cm |
| Poprsje | 86 cm |
| Struk | 68 cm |
| Hip | 91 cm |
| Rame | 37 cm |
| Ruka | 71 cm |
| Noga | 97 cm |
| Noga | 22 cm |
| Neto težina | 43 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka

























Recenzije
Još nema recenzija.