Opis
O njoj
“Seks lutke s velikim grudima su precijenjene” pa, ne znamo za to, ali znamo da ako više volite seks lutke s manjim grudima, možda imamo silikonsku lutku za vas. Bobbi je posebno savršena ako želite jeftinu silikonsku seks lutku, onu koja će biti izvrsne kvalitete, a da ne morate plaćati kroz nos.
Ova seks lutka s malim grudima ima par malih grudi sa sitnim ružičastim bradavicama i vrlo ravan, seksi trbuh. Ona također ima lijepo stidno područje zajedno s lijepom ružičastom macom i nogama koje traju zauvijek.
Silikonskim seks lutkama za odrasle može biti teško upravljati jer su teške ili im je teško upravljati. To nije slučaj s ovom seks lutkom od 160 cm. Visoka je, ali ne previsoka, lagana je i laka za nošenje. Tako ju je lako nositi da možete vidjeti djevojke koje jebe lutke poput nje u mnogim porno videima s lutkama za seks. Stoga je vrlo dostupna svima.
Ona se može prijaviti kao što god želite i lako može biti krznena seks lutka vaših snova ako je to ono što želite. Dajte joj pravi kostim i bit će što god želite. Kakva pogodba!
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 165 cm |
| Grudi | 84 cm |
| Ispod grudi | 60 cm |
| Struk | 57 cm |
| Hip | 95 cm |
| Duljina ruke | 68 cm |
| Širina ramena | 30 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Linija bedara | 53 cm |
| Dužina noge | 82 cm |
| Veličina stopala | 23 cm |
| Oralna dubina (samo meka glava) | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
| Neto težina | 36 kg |
Galerija lutaka
























Recenzije
Još nema recenzija.