Opis
O njoj
Kažu da je vrag u detaljima, ali možda je i u ovoj seks lutki s opuštenom vaginom. Ako ste ovdje, to je zato što želite seks lutku s debelim dupetom i znate da smo mi najbolje mjesto da je dobijete bez potrebe da slušate dosadna predavanja o tome kako se prave seks lutke. Ova vražja seks lutka tako se zove zbog broja malih smrti koje uzrokuje, a osim toga, znamo da svi vole dobar grupni seks s pričom o seks lutki. A s ovom seks lutkom možete ignorirati sve što je rečeno u dosjeima o spolno prenosivim infekcijama o seks lutkama, jer će krvlju prenesena lutka biti čista i, kao i sve prave transrodne seks lutke, lako se čisti kako bi se spriječile infekcije. Možete pristupiti ovoj seks lutki straga ili je čak jebati iz kuta. Ona nije seks lutka koja je prikovana za krevet, pokušajte SVE.
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 162 cm |
| Grudi | 96 cm |
| Struk | 55 cm |
| Hip | 98 cm |
| Rame | 38 cm |
| Dužina noge | 77 cm |
| Duljina ruke | 65 cm |
| Dužina stopala | 22 cm |
| Neto težina | 42 KG |
| Oralna dubina | 12 cm |
| Vaginalna dubina | 22 cm |
| Analna dubina | 18 cm |
Galerija lutaka










Recenzije
Još nema recenzija.