Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Silikonska glava + TPE tijelo |
| Visina | 160cm C šalica |
| Neto težina | 36 kg |
| Poprsje | 83 cm |
| Struk | 53 cm |
| Hip | 92 cm |
| Rame | 36 cm |
| Ruka | 50 cm |
| Ruka | 15 cm |
| Noga | 85 cm |
| Noga | 21 cm |
| Vaginalna dubina | 18 cm |
| Analna dubina | 17 cm |
Galerija lutaka











Recenzije
Još nema recenzija.