Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | Puni silikon |
| Visina | 170 cm |
| Kupa | C |
| Neto težina | 36 kg |
| Puno poprsje | 88 cm |
| Ispod poprsja | 72 cm |
| Struk | 65 cm |
| Hip | 94 cm |
| Širina ramena | 40 cm |
| Duljina ruke | 68 cm |
| Dužina noge | 78 cm |
| Veličina stopala | 23 cm |
| Dubina vagine | 17 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka































































































Recenzije
Još nema recenzija.