Opis
O njoj
Dimenzije
| Materijal | TPE |
| Visina | 162 cm |
| Linija grudi | 101 cm |
| Linija struka | 67 cm |
| Linija kukova | 106 cm |
| Širina ramena | 36 cm |
| Dužina noge | 74 cm |
| Duljina ruke | 62 cm |
| Linija bedara | 56 cm |
| Teleća linija | 34 cm |
| Veličina stopala | 21 cm |
| Neto težina | 50 kg |
| Oralna dubina | 13 cm |
| Dubina vagine | 18 cm |
| Analna dubina | 16 cm |
Galerija lutaka

























Recenzije
Još nema recenzija.