Kuvaus
Hänestä
Tässä on uusi lisäys silikonisen seksinukkeen; 154 cm seksinukke, joka voitelee. Tämä kauneusnukke, joka muistuttaa eniten elämää, on tehty paljon hienosti kalliista materiaaleista, vain puhdasta iloa ja tyydytystä varten.
Tämä kohoava 154 cm korkea malli on silikoninen seksinukke, jolla on näkyvästi realistinen pää ja vartalo, jossa on pehmeät pyöristetyt kaaret jokaisessa strategisessa kohdassa Nuken nivelten joustavuus ja muut valinnat, kuten hiusten väri, hiusten väri. silmät, ihon sävy ja häpykarvojen tyyppi helpottavat unelmiesi tyttöjen hienompien ominaisuuksien kehittämistä.
Yrityksemme tuotteen erottaa kuitenkin muista markkinoilla olevista tuotteista se, että tähän tuotteeseen on integroitu virtsajärjestelmä, mikä tarkoittaa, että se voi virtsata kuin todellinen nainen. Tämä olisi tietysti melko realistinen lisäys leikkiisi seksinukkien kanssa.
Käytä luovuutesi maksimaalisesti ilman kielteisiä kommentteja ja muiden ihmisten ennakkoluuloja ottamalla meihin yhteyttä, niin varmistamme, että loput työt tehdään ammattimaisesti. Tilaa paras ystävä, joka ymmärtää kaikki toiveesi – tilaa nyt!
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 153 cm |
| Ylärinta | 77 cm |
| Rinnan alla | 61 cm |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 78 cm |
| Jalka | 80 cm |
| Jalka | 18 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 29 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.