Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 158 cm |
| Rintakehän yläosa | 98 cm |
| Alempi rintakehä | 66 cm |
| Vyötärö | 52 cm |
| Hip | 86 cm |
| Olkapää | 37 cm |
| Jalan pituus | 84 cm |
| Reiteen | 45 cm |
| Käden pituus | 64 cm |
| Pohja | 21 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Suullinen syvyys | 10 cm |
| Anal Depth | 15 cm |
| Nettopaino | 29,8 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.