Kuvaus
Hänestä
Haluatko ostaa yhden parhaista halvoista nukeista verkossa. Sellainen, jossa on kaikki parhaat ominaisuudet, jotka voivat tyydyttää bbc:si seksin kanssa seksinukkefantasioita. Tämä tarkoittaa, että tämä 9 kuukautta raskaana oleva seksinukke on suunniteltu tarjoamaan sinulle riittävää visuaalista stimulaatiota ja kosketusta.
Siksi, jos sinulla on vaimo ratsastaa kumi seksinukke fantasia. Tämä upea elämä, kuten seksinukke, on täysin yhdistettävissä nukeille tarkoitettujen ripsien ja muiden seksinukketarvikkeiden kanssa. Tämä tarkoittaa, että tämä rakastettava nukke urospuolinen seksinukke on loistava valinta seksuaalisten tarpeidesi takaamiseen. Tämä tarkoittaa, että voit olla varma, että tämä Trish stratus seksinukke tarjoaa intensiivistä nautintoa sekä pitkäaikaista tyydytystä. Näin ollen tästä hafsia herzi -seksinukkesta tulee todellinen seksuaalinen kumppani. Siksi, kun tutkit parhaita todellisia rakkausseksuaalinukke Dani -fantasioita. Et voi odottaa muuta kuin pelkkää ekstaasia. Tämän nuken kanssa, joka näyttää aidolta.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 176 cm |
| Rintakuva | 98 cm |
| Vyötärö | 85 cm |
| Hip | 99 cm |
| Arm | 65 cm |
| Hartianleveys | 47 cm |
| Jalan pituus | 91 cm |
| Jalan pituus | 27 cm |
| Peniksen pituus | 15 cm / 25 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 47 kg |
Nukke galleria








































































































Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.