Kuvaus
Hänestä
Seksiin ja todellisiin tunteisiin on- ja offline-tilassa pakkomielleille täydellinen kumppani intiimialueella orgasmin saaville ja niille, jotka haluavat tuntea olonsa ihanteelliseksi tosielämän makuuhuonekumppaniksi esitellään 163 cm vaalea, helposti puhdistettava urospuolinen seksinukke. Tämä elävä nukke on valmistettu ammattitaidolla ja se pystyy tyydyttämään kaikki lihalliset halut optimaalisella tasolla.
Se on niin realistinen kuin missä voidaan löytää hyvin muotoiltu hahmo, siniset silmät ja vaaleat hiukset, jotka herättävät niin paljon ihailua. Ihomainen päällyste tai pinta, joka on myös tehty hienoimmista materiaaleista, jotta se voidaan saada näyttämään aidolta iholta. Iho, joka jäljittelee ihmisen ihoa ja tuntuu myös kosketettaessa oikealta ihmisen iholta.
Helppo puhdistaa on kuitenkin se, mikä erottaa urospuolisen seksinukkemme muista, koska se voidaan puhdistaa helpoimmin ilman suurta meteliä. Vielä yksi asia korostettavana, ei enää tekosyitä hygieniaan tai erittäin vaikeisiin puhdistustoimenpiteisiin!
Aja hullun mielesi vuoristoradalla realistisen 163 cm:n vaalean, helposti puhdistettavan urospuolisen seksinuken kanssa – ylellisyyden tulee olla ihon alla.
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 180 cm |
| Paino | 46 kg |
| Olkapää | 53 cm |
| Rintakuva | 102 cm |
| Alempi rintakehä | 96 cm |
| Vyötärö | 77 cm |
| Hip | 90 cm |
| Arm | 62 cm |
| Käsi | 18 cm |
| Jalka | 102 cm |
| Jalka | 25 cm |
Nukke galleria













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.