Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 160 cm |
| Rintakuva | 80 cm |
| Rinnan alla | 61 cm |
| Vyötärö | 55 cm |
| Hip | 80 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Käden pituus | 48 cm |
| Palm | 17 cm |
| Jalan pituus | 93 cm |
| Jalka | 20 cm |
| Emätin | 18 cm |
| Anus | 16 cm |
| Paino | 36 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.