Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 161 cm |
| Rintojen linja | 93 cm |
| Vyötärölinja | 66 cm |
| Hip Line | 101 cm |
| Käden pituus | 57 cm |
| Hartianleveys | 36 cm |
| Calf Line | 34 cm |
| Reiden linja | 58 cm |
| Jalan pituus | 89 cm |
| Jalkojen koko | 22 cm |
| Nettopaino | 43 kg |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
Nukke galleria











Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.