Kuvaus
Hänestä
Terveet pitkät hiukset, pyöreät kasvot ja neliömäinen leuka, tämä seksikäs seksinukke on niin kauneus, upea kaikin mahdollisin tavoin. Kun saat tämän todellisen elävän seksinuken makuuhuoneeseen, et koskaan tule pettymään. Hänen läpitunkeva silmänsä saa tuntemaan, että olet ainoa henkilö, jolla on merkitystä hänen maailmassaan, mikä lisää makeutta haluamaasi läheisyyteen. Tämä todellinen nukke on nimeltään Pariisi, ja tietysti, kuten Pariisin kaupunki, tämä suloinen nukke on niin kauneus katsomisen arvoinen.
Joillekin ihmisille ei riitä seksinuken hankkiminen seksuaalista toimintaa varten; he tarvitsevat myös seuranuken, jonka kanssa he voivat vain istua ja jota olisi ilo katsella. Paris on paras seksinukke tähän. Tällä realistisella seksinukkella on erinomaiset makuuhuonetaidot ja kaunis ulkonäkö. Tämän söpön nuken hankkiminen on kaksi yhdessä -palvelua. Lisäksi se on halpa seksinukke ja täysin edullinen. Sinun ei tarvitse rikkoa pankkiasi ennen kuin tämä todellinen nukke tulee sinun.
Kehotan vilpittömästi, että saat tämän rakkausnuken ja koet erilaista seksiä, tyydytystä ja iloa. Nappaa rakkausnukkesi nyt.
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Korkeus | 168 cm |
| Rinta | 90 cm |
| Vyötärö | 53 cm |
| Hip | 95 cm |
| Jalan pituus | 82 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
| Nettopaino | 35 kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.